Метою дисципліни «Банківська аналітика» є формування у студентів теоретичних знань і опанування практичних навичок проведення аналітичних досліджень банківського сектору як на макрорівні (банківська система, банківський ринок та його сегменти), так і на мікрорівні (банківська установа), виявлення тенденцій їхнього розвитку, надання аналітичних оцінок фінансового стану, надійності та стабільності.
- Автор-розробник: Шевалдіна Валентина Геннадіївна
до 10 рядків
- Автор-розробник: Івасів Ігор
- Автор-розробник: Івасів Ігор
- Автор-розробник: Брегеда Олена
- Автор-розробник: Брегеда Олена
Операції банків та небанківських кредитних установ – посідає важливе місце у навчальному процесі і належить до прикладних дисциплін у підготовці фахівців з фінансів та банківської справи. Вона логічно продовжує та розвиває зміст інших дисциплін фінансово-банківського циклу, які вивчалися на попередніх та будуть вивчатися на наступних етапах підготовки фахівців з цього напрямку. Теми дисципліни розкривають зміст, економічну характерисику, особливості організації та здійснення операцій банків і небанківських кредитних установ, а також надання ними різноманітних фінансових та банківських послуг своїм клієнтам.
Мета вивчення дисципліни «Операції банків та небанківських кредитних установ» є надання студентам теоретико-методичних і організаційно-правових знань, а також практичних навичок щодо функціонування банків та небанківських кредитних установ, здійснюваних ними операцій та надання послуг.
- Автор-розробник: Чуб Павло
Цей дистанційний курс, призначений для студентів менших курсів бакалаврату та допоможе ознайомитися з основними аспектами забезпечення безпеки підприємницької діяльності. Метою курсу є формування у студентів усвідомленого розуміння необхідності вживати заходи безпеки у процесі підприємницької діяльності, уміння забезпечувати безпечні умови роботи при виконанні своїх посадових обов’язків, якісно та ефективно виконувати заходи безпеки передбачені на тому чи іншому підприємстві. |
|
Відповідно до мети курсу основним його завданнями є:
Вивчення курсу базується на знаннях, отриманих студентами по дисциплінах “Економіка підприємств”, “Правознавство” та інших, які формують у студентів основи знань підприємницької діяльності та умов її здійснення. |
- Автор-розробник: Лавренюк Владислав
- Автор-розробник: Кривошлик Тетяна Дмитрівна
- Автор-розробник: Димніч Ольга
- Автор-розробник: Кривошлик Тетяна Дмитрівна
- Автор-розробник: Брегеда Олена
- Автор-розробник: Брегеда Олена
Вставити коротку анотацію курсу не більше ніж два абзаци.
- Автор-розробник: Білошапка Вікторія
- Автор-розробник: Кривошлик Тетяна Дмитрівна
- Автор-розробник: Левченко Катерина
- Автор-розробник: Стеценко Богдан
- Автор-розробник: Циганова Надія Вікторівна
«Європейська монетарна економіка» (European monetary economy) - це сукупність принципів, методів, форм, прийомів, інструментарію, монетарного регулювання європейської економіки. Вивчення дисципліни базується на врахуванні сучасних тенденцій діяльності Європейського центрального банку та розвитку фінансових ринків Європи, а також дій Національного банку України щодо впровадження нових масштабних реформ та змін у банківському секторі у зв’язку із взятими зобов’язаннями в рамках Угоди про асоціацію з ЄС. Вивчення цієї дисципліни має важливе значення для формування висококваліфікованих майбутніх спеціалістів, в галузі фінансів, банківської справи, страхування та фондового ринку.
Мета вивчення дисципліни полягає у формуванні у здобувачів знань з теорії та практики функціонування європейського грошового ринку, методології та інструментарію монетарної політики Європейського центрального банку, основні його стабілізаційні механізми в разі кризи, а також - міжнародна роль євро у глобальній економіці. Засвоєння здобувачам знань про необхідний інструментарій для обґрунтовування фінансових стратегій та інвестиційних рішень враховуючи тенденції розвитку монетарної сфери та монетарної політики, критерії конвергенції Європейського валютного союзу та інструментарій європейської валютної інтеграції України.
- Автор-розробник: Баріда Надія