Шановні студенти, вітаємо вас на дистанційному курсі "Поведінковий аналіз"!

Навчальна дисципліна "Макрофінансове бюджетування" спрямована на вивчення сукупності та інженерії  складників технологій ефективного та результативного спрямування фінансових потоків у публічних фінансах.

Студенти навчаться розуміти відкритий і прихований зміст бюджетів усіх рівнів; інтерпретувати показники результатів; правильно визначати вартість і склад публічних послуг на практиці, визначати фінансове забезпечення владних політик та передбачати їхні результати.

Сфера реалізації набутих знань у майбутній професії: керівники середньої та вищої ланки; експерти з суспільних фінансів, фінансів корпорацій державної і змішаної форм власності, інших цільових фондів різного спрямування; фінансові аналітики; фінансові директори; головні бухгалтери; спеціалісти з фінансової інженерії.

Навчальну дисципліну можна вивчати також і англійською мовою.

 

Редагувати Highlight this topic as the current topicHide section

Метою вивчення дисципліни є опанування теоретичних основ контрольно-ревізійної діяльності, формування навиків кваліфіковано застосовувати нові форми й методи контролю з метою виявлення, запобігання і усунення порушень та недоліків у розрахунках з бюджетом по податках, у використанні бюджетних та позабюджетних коштів місцевих і державного бюджетів, а також використовувати нормативно-правову базу, яка регулює контрольні функції контролюючих органів, що сприяє формуванню необхідних знань у майбутніх фахівців.

 

Курс спрямований на

Призначений для студентів спеціальностей

 

Курс спрямований на

Призначений для студентів спеціальностей

Анотація навчальної дисципліни «Митне посередництво». Навчальна дисципліна  займає ключове місце серед обов’язкових дисциплін циклу професійної підготовки магістрів за освітньо-професійною програмою «Митне адміністрування та посередництво». Дисципліна є теоретико-прикладною: в теоретичному плані дисципліна покликана поглибити фундаментальні знання щодо управління посередницькою діяльністю при здійсненні митних процедур; у прикладному плані – втілити отримані базові знання з  сучасними методами організації діяльності митних посередників для формування у студентів практичних навичок з управління та контролю посередницькою діяльністю в митній сфері.